تاريخ: 30/1/1393

 لینک های مرتبط


 
 
 
   

 
 
 
 
 
   

 
 
 
 
 
   

 
 
 
 
 
   

 
 
 
 
 
   

 
 
 
 
 
   

 
 
 
 
 

 

 

   
 

معرفی شرکت

شرکت فولاد خوزستان، قطب دوم تولید فولاد خام در جمهوری اسلامی ایران، ویکی از بنگاه های پیشرو اقتصادی کشوراست که در عرصه های ملی و منطقه ای صنعت فولاد حضوری فعال دارد. این شرکت با وسعت 8/3 کیلومتر مربع، در مجاورت شهر اهواز، مرکز استان خوزستان درجنوب غربی کشور، واقع شده است ادامه مطلب 

 
 

اخبار
 

عمومی    آرشیو این گروه ...

  تولید شرکت فولادخوزستان در سال 92 به بیش از سه میلیون و 551 هزارتن شمش رسید  تاریخ: 20/1/1393
با مجموع 12 میلیون و 556 هزارتن محصول میانی و نهایی و 9 رکورد جدید سالانه: تولید شرکت فولادخوزستان در سال 92 به بیش از سه میلیون و 551 هزارتن شمش رسید شرکت فولادخوزستان در سال حماسه سیاسی حماسه اقتصادی موفق شد با دستیابی به 9 رکورد جدید سالانه بالغ بر سه میلیون و 551 هزارتن شمش فولاد تولید نماید.

  طرح فولاد شادگان اولین کارخانه از فولادهای هفتگانه استانی است که به بهره برداری میرسد  تاریخ: 20/1/1393
با راه اندازی واحد احیاء مستقیم طرح فولاد شادگان ظرف مدت یک سال، این طرح که اخیرا با موافقت وزیر محترم 65 درصد سهام آن به شرکت فولاد خوزستان واگذار شده است، اولین کارخانه از طرح های هفتگانه فولادهای استانی است که به بهره برداری می رسد. این مطلب را مهندس عبدالمجید شریفی مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان روز چهارشنبه بیستم فروردین ماه به هنگام دیدار عبدالحسین مقتدایی استاندار خوزستان از این شرکت اعلام نمود.

  موفقیتی دیگر برای شرکت فولاد خوزستان؛کسب رتبه نخست بهره وری در بین شرکت های فولادی کشور  تاریخ: 20/12/1392
شرکت فولاد خوزستان در دومین همایش جایزه بهره وری معادن و صنایع معدنی ایران موفق به کسب رتبه نخست در بین صنایع معدنی فولادی کشور شد. به گزارش روابط عمومی ، لوح رتبه نخست جایزه بهره وری در مراسمی از سوی دکتر مهدی کرباسیان معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رییس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران(ایمیدرو) به مهندس عبدالمجید شریفی مدیرعامل فولاد خوزستان اعطا شد.

  شرکت فولاد خوزستان تندیس طلایی رعایت حقوق مصرف‌کنندگان را دریافت کرد  تاریخ: 19/12/1392
در سیزدهمین همایش روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان که با حضور معاون راهبردی رئیس جمهور برگزار شد. شرکت فولاد خوزستان ، تندیس طلایی رعایت حقوق مصرف کنندگان را دریافت کرد. به گزارش خبرنگار ما، در سیزدهمین همایش حمایت از حقوق مصرف کنندگان که نوزدهم اسفند ماه در مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیما در تهران برگزار شد، مهندس عبدالمجید شریفی مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان تندیس طلایی ولوح تقدیر سازمان حمایت را از مهندس نعمت زاده وزیر صنعت، معدن وتجارت دریافت کرد.

  در یازدهمین همایش جایزه ملی تعالی سازمانی اعلام شد:شرکت فولاد خوزستان برترین شرکت متعالی ایرانی  تاریخ: 5/12/1392
شرکت فولاد خوزستان در یازدهمین همایش جایزه ملی تعالی سازمانی با دریافت تندیس سیمین تعالی سازمانی ، برترین شرکت متعالی ایرانی معرفی شد. بنابر این گزارش ، روز دوشنبه پنجم اسفند ماه ،مهندس شافعی رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران تندیس سیمین برترین شرکت سرآمد ایرانی را به مدیرعامل فولاد خوزستان اهداء کرد.

  وزیربهداشت، درمان وآموزش پزشکی درسفربه اهواز صورت داد: بازدید از پروژه در حال احداث بیمارستان 96 تختخوابی فولاد خوزستان  تاریخ: 30/10/1392
وزیر بهداشت به همراه مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان و مدیران دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از پروژه در حال احداث بیمارستان 96 تختخوابی فولاد خوزستان بازدید کرد. به گزارش خبرنگارما دکتر ˈسید حسن قاضی زاده هاشمی ˈ وزیر بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی صبح پنجشنبه 26 دیماه در سومین روز از سفر هیات دولت یازدهم به استان خوزستان در جلسه ای باحضور مدیرعامل و معاونین شرکت فولادخوزستان شرکت کرد و درجریان اقدامات اساسی این شرکت در زمینه کنترل آلودگی، توسعه فضای سبز و پیشبرد امور بهداشتی و زیست محیطی قرار گرفت.

  باحضور وزیرصنعت، معدن وتجارت در اهواز: افتتاح پروژه زیست محیطی حفاظت از رودخانه کارون  تاریخ: 30/10/1392
در اولین دور از سفرهای استانی دولت یازدهم ، نخستین و بزرگترین سیستم آبگیری از لجن در میان تصفیه خانه های آب کشور با حضور مهندس نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت، در اهواز به بهره برداری رسید . به گزارش خبرنگارما مهندس نعمت زاده به هنگام افتتاح این طرح گفت: پروژه بسیار خوبی که همکاران فولادخوزستان برای حفاظت از رودخانه کارون و با طراحی داخلی اجرا کرده اند، اثرات بسیار مثبتی در زمینه صرفه جویی و حفاظت از محیط زیست دارد و امیدوارم واحدهای صنعتی دیگری که فرایند مشابه دارند همین کار را صورت دهند.

  حضور ارزیابان جایزه ملی تعالی سازمانی در شرکت فولاد خوزستان  تاریخ: 24/10/1392
مسیر تعالی در شرکت فولادخوزستان یک مسیر بی پایان است و این شرکت همچون گذشته در پیشانی سازمان های متعالی کشور، هوشمندانه دراین مسیر پرافتخار به پیش خواهد رفت. این مطلب را مهندس عبدالمجید شریفی مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان در جلسه اختتامیه ارزیابی تعالی سازمانی این شرکت برای سال جاری عنوان نمود.

  در گرد همایی مسئولین ایثارگران وزارت صنعت ، معدن و تجارت در آبادان عنوان شد: تولید فولاد خوزستان در افق چشم انداز 1404 به 13 و شش دهم میلیون تن خواهد رسید  تاریخ: 22/10/1392
آیین نامه ها و دستور العمل های امور ایثارگران وزارت صنعت ، معدن و تجارت با هدف ایجاد تحول و ترویج نگاه ایثارگرانه مورد بازنگری قرار میگیرد. به گزارش خبر نگار ما، حسن ممتحن "مشاور وزیر و مسئول امور ایثارگران وزارت صنعت ، معدن و تجارت" این مطلب را در جلسه آغازین دومین گردهمایی مشاورین ایثارگران این وزارت خانه و شرکت ها و سازمان های تابعه در آبادان عنوان نمود.

  فولاد خوزستان در شمار 5 شرکت فعال و برتر بورس کشور شناخته شد  تاریخ: 14/10/1392
فهرست 50 شرکت فعال‌تر بورس اوراق بهادار تهران برای دوره سه ماهه سوم سال 92 اعلام شد. به گزارش ایسنا، صنایع پتروشیمی خلیج فارس، پالایش نفت بندرعباس، پالایش نفت اصفهان، هلدینگ نفت، گاز و پتروشیمی تامین (تاپیکو) و فولاد خوزستان پنج شرکت فعال تر بورس اوراق بهادار در پاییز امسال بودند.

... آرشیو این گروه

 

 
 
 

منو

 گزارش تصویری

Contact : b.ahmadi@ksc.ir

جستجو 
 
 
 
 
   

کنترل پنل اعضا

 
 
 
 
   

نظرسنجی


نظر شما در خصوص وب سايت جديد فولاد خوزستان چيست؟
 خيلي خوب
 خوب
 متوسط
 بد

  نتایج نظر سنجی

 
 
 
 
   

 
 
 
 
 
   

 
 
 
 
 
   

 
 
 
 
 
   

 
 
 
 
 
   

 
 
 
 

 

 

 

سایت رسمی شرکت فولاد خوزستان http://www.ksc.ir می باشد و این شرکت هیچ مسئولیتی در قبال سایت هایی که اسامی مشابه دارند، ندارد.

FAWB - Full Automatic Web Builder - Version 5.0 PHP - S.S