تاريخ: 29/5/1393

 لینک های مرتبط


 
 
 
   

 
 
 
 
 
   

 
 
 
 
 
   

 
 
 
 
 
   

 
 
 
 
 
   

 
 
 
 
 
   

 
 
 
 
 

 

 

   

معرفی شرکت

شرکت فولاد خوزستان، قطب دوم تولید فولاد خام در جمهوری اسلامی ایران، ویکی از بنگاه های پیشرو اقتصادی کشوراست که در عرصه های ملی و منطقه ای صنعت فولاد حضوری فعال دارد. این شرکت با وسعت 8/3 کیلومتر مربع، در مجاورت شهر اهواز، مرکز استان خوزستان درجنوب غربی کشور، واقع شده است ادامه مطلب 

 
 

اخبار
 

عمومی    آرشیو این گروه ...

  استراتژی فولاد خوزستان، کسب موفقیت های ملی همراه با ایفای مسولیت های اجتماعی در خوزستان است  تاریخ: 24/4/1393
شرکت فولاد خوزستان خود را ملزم به ایفای مسئولیت های اجتماعی در قبال استان خوزستان می داند استراتژی فولاد پایدار از برنامه های بلند مدت شرکت فولاد خوزستان است که هم به جهت محیط زیست و هم ایفای مسئولیتهای اجتماعی کمک می کند تا پایداری سودآوری برای این بنگاه عظیم تضمین شود. شرکت فولاد خوزستان علاوه بر اهداف تولیدی و صنعتی خود که در مسیر دستیابی به خودکفایی صنعتی و کاهش وابستگی کشور به محصول استراتژیک فولاد است، گام های بلندی نیز در ارائه خدمات اجتماعی، فرهنگی، درمانی و زیست محیطی به استان به ویژه به کلانشهر اهواز برداشته است که از جمله افتخارات این شرکت در سال های گذشته می باشد

  اقتصاد مقاومتی راهبرد اصلی شرکت فولاد خوزستان است  تاریخ: 16/4/1393
اقتصاد مقاومتی به عنوان راهبرد اصلی شرکت فولاد خوزستان در تمام برنامه های تولید و توسعه است و رشد 63 درصدی تولید سالانه و 82 درصدی سرانه تولید، طی شش سال گذشته در این کارخانه، براساس رهنمودهای ارزشمند مقام معظم رهبری در هر سال حاصل شده است. بزرگترین عرضه کننده شمش فولاد در کشور، بمناسبت دهه صنعت ومعدن دستاوردهای اخیر خودرا بدین شرح اعلام کرد:

  تولید فولاد خوزستان از مرز 864 هزارتن گذشت  تاریخ: 4/4/1393
فولادسازان پرتلاش شرکت فولاد خوزستان موفق شدند، طی سه ماه اول سال جاری بیش از 864 هزارتن محصول نهایی فولاد را تولید نمایند. به گزارش خبرنگار ما ، مهندس عبدالمجید شریفی مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان با اعلام این مطلب افزود: تولید شرکت در این مدت علاوه بر 864 هزارتن فولادخام شامل شمش های بلوم ، بیلت و اسلب، 874 هزارتن آهن اسفنجی و یک میلیون و448 هزارتن گندله سنگ آهن بوده است.

  دستاوردهای شرکت فولادخوزستان باعث غرور و افتخار هر ایرانی است  تاریخ: 25/3/1393
شرکت فولاد خوزستان در فاصله بیست و پنج سال پس از راه اندازی، از وابستگی کامل و پراکندگی تکنولوژی ، به مرحله شکوفایی رسیده و آوازه پیشرفت های آن باعث غرور و افتخار هر ایرانی است. به گزارش خبرنگار ما، دکتر حسن معتمدی مدیرعامل بانک اقتصاد نوین که روز یکشنبه یازدهم خردادماه به همراه هیاتی از کارشناسان این بانک از شرکت فولاد خوزستان دیدن می کرد ، با اعلام این مطلب افزود:

  فولادخوزستان 28 و نیم درصد سهام سنگ آهن مرکزی را هم خرید  تاریخ: 11/3/1393
در پی خرید 65 درصد سهام فولاد شادگان در اواخر سال پیش، شرکت فولاد خوزستان با خرید 28 و نیم درصد سهام کارخانه سنگ آهن مرکزی ایران نخستین گام را برای ورود در صنایع بالادست فولاد با موفقیت برداشت. مهندس عبدالمجید شریفی مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان با اعلام این مطلب سرمایه گذاری در معادن را یکی از محورهای مهم توسعه شرکت خواند و افزود: در راستای تحقق برنامه استراتژیک تامین پایدار مواد اولیه،شرکت فولاد خوزستان در مزایده خرید 28.5درصد سهام شرکت سنگ آهن مرکزی عرضه شده در بازار سوم فرابورس درتاریخ 29 اردیبهشت ماه شرکت نمود و برنده مزایده گردید.

  اقتصاد مقاومتی راهبرد اصلی شرکت فولاد خوزستان است  تاریخ: 7/3/1393
اقتصاد مقاومتی به عنوان راهبرد اصلی شرکت فولاد خوزستا ن در تمام برنامه ریزی ها دیده شده و از این مسیر اهداف کلی کشور و منافع سهامداران به طور همزمان دنبال می شود. این مطلب را مهندس عبدالمجید شریفی مدیرعامل در جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت خطاب به سهامداران حاضر اعلام نمود. به گزارش خبرنگار رویداد مهندس شریفی گه به نمایندگی از اعضای هیات مدیره گزارش عملکرد سال 1392 شرکت را برای اطلاع سهامداران ارائه می کرد افزود:

  تولید دوماهه شمش و اسفنجی مطابق برنامه و رکورد در گندله سازی  تاریخ: 5/3/1393
با تولید 320 هزار و 365 تن گندله سنگ آهن در واحد شماره دو گندله سازی در اردیبهشت ماه، شرکت فولاد خوزستان به یک رکوردجدید تولید ماهانه این محصول میانی دست پیدا کرد. به گزارش خبرنگار ما، مهندس عبدالمجید شریفی مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان با اعلام این مطلب افزود: رکورد قبلی در این زمینه مربوط به مهرماه سال گذشته و به میزان 310 هزارتن بوده است . شریفی مقدار تولید دوماهه شرکت را 581 هزار و 238 تن شمش فولاد، 589 هزار و 522 تن آهن اسفنجی، و 893 هزار و 13 تن گندله سنگ آهن اعلام نمود که در بخش گندله سازی جلوتر از برنامه پیش بینی شده می باشد.

  مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت فولادخوزستان درسال 93 برگزارشد  تاریخ: 5/3/1393
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت فولادخوزستان درسال 1393 با حضور 79/83 درصد از سهامداران در ساعت ده صبح روز یکشنبه مورخ 28 اردیبهشت ماه در تالار اجتماعات بوستان اهواز رسمیت یافت و باتعیین ترکیب هیات رئیسه کار خود را آغاز نمود. به گزارش خبرنگار رویداد درابتدای جلسه آقایان محمدرضا مدرس خیابانی به عنوان رئیس مجمع، علی محمد حریری و کمال الدین گلچین به عنوان ناظرین و علی اصغر مشهدی زاده به عنوان منشی مجمع انتخاب شدند.

  سطح رضایت کارکنان در طول شش سال گذشته 19 درصد افزایش یافته است  تاریخ: 5/3/1393
واحد تحقیقات منابع انسانی شرکت فولاد خوزستان اعلام کرد آخرین نظرسنجی علمی که با کمک اساتید دانشگاه و براساس روش تحلیل های آماری در این شرکت انجام شده نشان می دهد سطح رضایت کارکنان در طول سال های 1386 الی 1392 حدود 19 درصد افزایش یافته است. به گزارش خبرنگار رویداد این نتایج درپی برگزاری همایش اخیر نظرسنجی کارکنان که در تاریخ های 11 و 14 اسفند در تالار وحدت و 20 اسفند 1392 در محل مرکز آموزش با حضور 405 نفر از کارکنان برگزار شد اعلام شده است .

  تولید شرکت فولادخوزستان در سال 92 به بیش از سه میلیون و 551 هزارتن شمش رسید  تاریخ: 20/1/1393
با مجموع 12 میلیون و 556 هزارتن محصول میانی و نهایی و 9 رکورد جدید سالانه: تولید شرکت فولادخوزستان در سال 92 به بیش از سه میلیون و 551 هزارتن شمش رسید شرکت فولادخوزستان در سال حماسه سیاسی حماسه اقتصادی موفق شد با دستیابی به 9 رکورد جدید سالانه بالغ بر سه میلیون و 551 هزارتن شمش فولاد تولید نماید.

... آرشیو این گروه

 

 
 
 

منو

 گزارش تصویری

Contact : b.ahmadi@ksc.ir

جستجو 
 
 
 
 
   

کنترل پنل اعضا

 
 
 
 
   

نظرسنجی


نظر شما در خصوص وب سايت جديد فولاد خوزستان چيست؟
 خيلي خوب
 خوب
 متوسط
 بد

  نتایج نظر سنجی

 
 
 
 
   

 
 
 
 
 
   

 
 
 
 
 
   

 
 
 
 
 
   

 
 
 
 
 
   

 
 
 
 

 

 

 

سایت رسمی شرکت فولاد خوزستان http://www.ksc.ir می باشد و این شرکت هیچ مسئولیتی در قبال سایت هایی که اسامی مشابه دارند، ندارد.

FAWB - Full Automatic Web Builder - Version 5.0 PHP - S.S