صفحه نخست > تماس با ما

کارخانه

نشانی : اهواز - کیلومتر 10 جاده بندر امام خمینی(ره)
کدپستی: 13111 - 61788
فاکس دبیرخانه : 8080-2 3290 061
پست الکترونیک:  Info@ksc.ir
مرکز اطلاعات تلفن شرکت:  http://118.ksc.ir

فروش داخل

تلفن : 8185 3290 061
فاکس : 8186 3290 061
پست الکترونیک:  Sales@ksc.ir

صادرات

تلفن : 8190 3290 061
6010 3213 061
فاکس : 8190 3290 061
پست الکترونیک:  Export@ksc.ir

تحقیقات فروش و بازاریابی

تلفن : 8181 3290 061
6020 3213 061
6021 3213 061
فاکس : 8181 3290 061
پست الکترونیک:  E.Naghdi@ksc.ir

ارزیابی تامین کنندگان

تلفن : 6293 3213 061
فاکس : 8158 3290 061
پست الکترونیک:  Vendor-Assess@ksc.ir

روابط عمومی

تلفن : 061 3290 8310-11
فاکس : 8312 3290 061
پست الکترونیک:   Publicrelations@ksc.ir

امور بورس و سهام

نشانی : اهواز - کیلومتر 10 جاده بندر امام خمینی (ره)
تلفن :  4070 3229 061
 4071 3229 061
فاکس :  4070 3229 061
 4071 3229 061
پست الکترونیک: Bourse@ksc.ir
کد پستی:
6178813111

امور استخدام و کاریابی

تلفن : 4017 3213- 061
فاکس : 4002 3213- 061
پست الکترونیک:  Registration@ksc.ir



تماس با:  
نام و نام خانوادگی:*
ایمیل:*
تلفن:
متن:*
کد امنیتی:*
captcha  

 نشانی : اهواز - کیلومتر 10 جاده بندر امام 
کدپستی: 13111-61788
پست الکترونیک: Info@ksc.ir 
مرکز اطلاعات تلفن شرکت : http://118.ksc.ir
ادامه

کانال رسمی تلگرام شرکت فولاد خوزستان  
کانال رسمی تلگرام شرکت فولاد خوزستان
@ksc_ir
 
captcha  
شرکت فولاد خوزستان
1393 © تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به شرکت فولاد خوزستان می باشد