صفحه نخست > اخبار و اطلاع رسانی > شرکت فولاد خوزستان برگزار کرد جشن میلاد امیر مهربانی
شرکت فولاد خوزستان برگزار کرد: جشن میلاد امیر مهربانی شرکت فولاد خوزستان برگزار کرد: جشن میلاد امیر مهربانی  (تعداد بازدید : 221)

 در آستانه سالروز میلاد امیرالمؤمنین حضرت علی علیه السلام جشن میلاد امیر مهربانی، دوشنبه 21فروردین ماه با حضورجمعی از مدیران و کارکنان در تالار شهید امتی (وحدت) فولاد خوزستان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی، پس از قرائت کلام الله مجید علی زمانی، پخش سرود جمهوری اسلامی و کلیپ بزرگداشت روز پدر، حجت الأسلام والمسلمین موسوی والا به ایراد سخنرانی پرداخت.

وی در بیانات خود با اشاره به سه ویژگی از خصلت‌های بی‌شمار امیرالمومنین علی علیه السلام خاطر نشان کرد: تمام زندگانی حضرت علی علیه السلام را باید به عنوان الگو و سرمشق در زندگی خود قرار دهیم؛ سراسر این زندگی درس است.

اولین درسی که می‌توانیم از زندگانی مولایمان بگیریم این است که علی بن ابی طالب علیه السلام با خودش روراست بود و هیچگاه خود را فریب نمی‌داد. اگر کسی از وی تعریف می‌کرد، به خود غرّه نمی‌شد. درس دوم خلوت و جلوت علی علیه السلام بود که در منزل و حکومت، منش و اخلاقش هیچ تفاوتی با هم نداشت. سومین درس آن که در پیشگاه خداوند بسیار عبادت می‌کرد و همیشه خضوع داشت.

این گزارش همچنان حاکی است، ادامه‌ی این رخداد حاج احمد طرفی در مدح و منقبت آن امام همام مولودی خوانی و مدیحه سرایی کرد. سپس ایمان محمودی و مهدی زایری به اجرای موسیقی به زبان‌های فارسی، عربی و بختیاری پرداختند. اجرای نمایش طنز هنرمندان استانی با مضمون اجتماعی از بخش‌های دیگر این برنامه بود. گفتنی است اهدای جوایز غیر نقدی و کمک هزینه سفر به عتبات به قید قرعه پایان بخش این برنامه بود.

  


تاریخ: ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
منبع :


 نشانی : اهواز - کیلومتر 10 جاده بندر امام 
کدپستی: 13111-61788
پست الکترونیک: Info@ksc.ir 
مرکز اطلاعات تلفن شرکت : http://118.ksc.ir
ادامه

کانال رسمی تلگرام شرکت فولاد خوزستان  
کانال رسمی تلگرام شرکت فولاد خوزستان
@ksc_ir
 
captcha  
شرکت فولاد خوزستان
1393 © تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به شرکت فولاد خوزستان می باشد