صفحه نخست > اخبار و اطلاع رسانی > سازنده بین المللی تجهیزات برق صنعتی در اهواز مذاکره پسا تحریمی فولاد خوزستان با شرکت آ. ب. ب
سازنده بین المللی تجهیزات برق صنعتی در اهواز : مذاکره پسا تحریمی فولاد خوزستان با شرکت آ. ب. ب سازنده بین المللی تجهیزات برق صنعتی در اهواز : مذاکره پسا تحریمی فولاد خوزستان با شرکت آ. ب. ب (تعداد بازدید : 189)

پس از بیش از دو دهه، شرکت فولاد خوزستان برای تامین ترانسفورماتورهای صنعتی و تجهیزات برق، مذاکرات مستقیم و حضوری خود را با شرکت آ.ب. ب به آلمان آغاز کرد.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی، این مذاکرات باحضور مدیران فنی و ستادی فولاد خوزستان نمایندگان فنی و فروش آ. ب. ب در اهواز پس از بازدید از سایت صنعتی و پست برق ۲۳۰ کیلو ولت فولاد خوزستان صورت پذیرفت.

این گزارش حاکیست، هیات نمایندگی شرکت بین المللی آ. ب. ب شامل آقایان: ایبرت رییس فروش، ویمر مدیر فروش و شونر رییس بخش فنی به همراه ایرج اصغری هماهنگ‌کننده ایرانی با وساطت شرکت خدمات فنی بازرگانی آسکوتک که یک کمپانی بین‌المللی ایرانی است وارد اهواز شده‌اند.به گفته احمد کرمی مدیرعامل آسکوتک، هدف این مذاکرات بررسی آینده و توسعه همکاری‌های تجاری فنی دوسویه در دوره پساتحریم عنوان شده است.

از سوی شرکت فولاد خوزستان سیدکمال مدیحی، احمد ابوالقاسم زاده و محمدحسین رفیعیان در این مذاکرات حضور داشتند.

آ. ب. ب، با بیش از ۲۰ کارخانه ساخت تجهیزات برق و ترانسفورماتورهای صنعتی، از بزرگترین شرکت‌های تولید تجهیزات برق دنیاست که در طول سال‌های تحریم از سوی آمریکا و غرب، از معامله با شرکت‌های ایرانی منع شده بود. به منظور ارتباط اکثر تجهیزات برقی مورد استفاده با تولیدات این شرکت، فولاد خوزستان قصد دارد برای تعمیر و نگهداری تاسیسات موجود و طرح‌های توسعه‌ی خود، از خدمات آ. ب. ب استفاده کند.


تاریخ: ۱۳۹۶/۰۱/۱۵
منبع :


 نشانی : اهواز - کیلومتر 10 جاده بندر امام 
کدپستی: 13111-61788
پست الکترونیک: Info@ksc.ir 
مرکز اطلاعات تلفن شرکت : http://118.ksc.ir
ادامه

کانال رسمی تلگرام شرکت فولاد خوزستان  
کانال رسمی تلگرام شرکت فولاد خوزستان
@ksc_ir
 
captcha  
شرکت فولاد خوزستان
1393 © تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به شرکت فولاد خوزستان می باشد