صفحه نخست > اخبار و اطلاع رسانی > با دریافت تندیس سیمین در سطح ملی برای پنجمین سال متوالی؛ شرکت فولاد خوزستان در بالاترین سطح تعالی سازمانی قرار گرفت
با دریافت تندیس سیمین در سطح ملی برای پنجمین سال متوالی؛ شرکت فولاد خوزستان در بالاترین سطح تعالی سازمانی قرار گرفت با دریافت تندیس سیمین در سطح ملی برای پنجمین سال متوالی؛ شرکت فولاد خوزستان در بالاترین سطح تعالی سازمانی قرار گرفت (تعداد بازدید : 382)

شرکت فولاد خوزستان تندیس سیمین جایزه ملی تعالی سازمانی را برای پنجمین سال متوالی دریافت کرد و در بالاترین جایگاه تعالی سازمانی کشور قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی، محمد رضا مدرس خیابانی مدیر عامل شرکت فولاد خوزستان تندیس سیمین تعالی را روز دوشنبه نهم اسفندماه، در آیین چهاردهمین همایش تعالی سازمانی در مرکز همایش‌های بین المللی صدا و سیمای تهران  دریافت کرد.

این گزارش حاکیست، محمدرضا نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت تندیس سیمین همایش یاد شده را همراه با کسب عنوان بالاترین سطح تعالی سازمانی در کشور به شرکت فولاد خوزستان اعطا نمود.

کسب جایگاه نخست کشوری تعالی سازمانی که در شرایط سخت رقابتی و در پی حضور شایسته محصولات شرکت فولاد خوزستان در بازارهای بین المللی صادراتی صورت گرفته است، گویای عزم جدی و تلاش کارساز مدیریت و کارکنان شرکت در اجرای تعالی سازمانی و تبعیت از سیاست‌های اقتصاد مقاومتی است.
بر اساس این گزارش، بخش‌هایی از اهداف استراتژیک شرکت فولاد خوزستان که در سال 1395 تحقق یافته، شامل ارتقاء بهره وری و تمرکز بر منابع و قابلیت ها، افزایش تولید در عین ارتقاء کیفیت‌، توجه ضروری به تامین نیازها و انتظارات مشتریان داخلی، توسعه بازارهای صادراتی و در نهایت صیانت از محیط زیست و تحول در ایمنی و بهداشت حرفه‌ای می‌باشد.

شرکت فولاد خوزستان، بزرگترین عرضه کننده شمش فولاد در کشور است که حرکت در مسیر تعالی را از سال 1367 و همزمان با آغاز بهره برداری شروع کرده است.

این شرکت در مدت یاد شده توانسته است، با استقرار نظام‌های مدیریتی استاندارد، ضمن حفظ روند رشد و بهبود مستمر، طی پنج سال گذشته، رتبه‌های برتر تعالی را در فرآیند جایزه ملی تعالی سازمانی به خود اختصاص دهد.


تاریخ: ۱۳۹۵/۱۲/۱۵
منبع :


 نشانی : اهواز - کیلومتر 10 جاده بندر امام 
کدپستی: 13111-61788
پست الکترونیک: Info@ksc.ir 
مرکز اطلاعات تلفن شرکت : http://118.ksc.ir
ادامه

کانال رسمی تلگرام شرکت فولاد خوزستان  
کانال رسمی تلگرام شرکت فولاد خوزستان
@ksc_ir
 
captcha  
شرکت فولاد خوزستان
1393 © تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به شرکت فولاد خوزستان می باشد