صفحه نخست > اخبار و اطلاع رسانی > موفقیت شرکت فولاد خوزستان در تمدید گواهینامه نظام مدیریت انرژی بر اساس ISO 50001 2011
موفقیت شرکت فولاد خوزستان در تمدید گواهینامه نظام مدیریت  انرژی بر اساس ISO 50001: 2011 موفقیت شرکت فولاد خوزستان در تمدید گواهینامه نظام مدیریت انرژی بر اساس ISO 50001: 2011 (تعداد بازدید : 394)

موفقیت شرکت فولاد خوزستان در تمدید گواهینامه نظام مدیریت  انرژی بر اساس ISO 50001: 2011

شرکت فولاد خوزستان به منظور بهبود مستمر نظام مدیریت انرژی و تحقق اهداف مرتبط با این نظام، دهم و یازدهم اسفند ماه سال جاری از سوی ممیز شرکت شخص ثالث TÜV Nord در قالب 2 نفر روز، مورد ممیزی قرارگرفت و بدون ثبت هیچ گونه عدم انطباق، موفق به" اثبات انطباق فرآیندها و فعالیت ها بر اساس نیازمندی های استاندارد مرجع کسب گواهی" گردید.

 به گفته محمد حسین رفیعیان نماینده مدیرعامل در نظام مدیریت انرژی، این دوره از ممیزی به صورت مراقبتی انجام شده و بناست در سال آینده این گواهی نامه مورد بازنگری و تمدید سه سالانه قرار گیرد.

 این گزارش حاکی است، نتایج حاصل از یافته های این دوره ممیزی مراقبتی که در اختتامیه چهارشنبه یازدهم اسفندماه از سوی مهندس سجادی سرممیز شرکت ممیزی شخص ثالث TÜV Nord

 اعلام گردید ؛ بیانگر تعهد مدیریت ارشد و مشارکت کلیه کارکنان در بهبود مستمر نظام مدیریت انرژی و اجرای پروژه های بهبود و اقدامات اصلاحی مورد نیاز می باشد.

 

گفتنی است شرکت فولاد خوزستان در تیرماه سال 1394 موفق به استقرار نظام مدیریت انرژی و اخذ گواهی نامه بین المللی بر اساس استاندارد 50001: 2011  ISO  گردید.

 

 مدیریت ارشد شرکت فولاد خوزستان این موفقیت بزرگ را به کلیه کارکنان عزیز تبریک عرض می نماید.


تاریخ: ۱۳۹۵/۱۲/۱۵
منبع :


 نشانی : اهواز - کیلومتر 10 جاده بندر امام 
کدپستی: 13111-61788
پست الکترونیک: Info@ksc.ir 
مرکز اطلاعات تلفن شرکت : http://118.ksc.ir
ادامه

کانال رسمی تلگرام شرکت فولاد خوزستان  
کانال رسمی تلگرام شرکت فولاد خوزستان
@ksc_ir
 
captcha  
شرکت فولاد خوزستان
1393 © تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به شرکت فولاد خوزستان می باشد