صفحه نخست > اخبار و اطلاع رسانی > بازدید استاندار از پروژه‌های در حال ساخت شرکت فولاد خوزستان
بازدید استاندار از پروژه‌های در حال ساخت شرکت فولاد خوزستان بازدید استاندار از پروژه‌های در حال ساخت شرکت فولاد خوزستان (تعداد بازدید : 2210)


به گزارش خبرنگار رویداد دوشنبه دوازدهم مهر ماه غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان به همراه جمعی از مدیران استان(سازمان امورمالیاتی، اداره راه و مسکن و شهرسازی، آبفای اهواز، سازمان آب و برق خوزستان، شهرداری اهواز) با حضور محمد رضا مدرس خیابانی مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان، مهران خرم نیا معاون طرح و برنامه‌ریزی و توسعه، عباس بابازاده معاون نیروی انسانی از پروژه‌های در حال ساخت شرکت فولاد خوزستان بازدید به عمل آوردند.
بر اساس این گزارش استاندار خوزستان در بدو ورود از ورزشگاه 30هزار نفری بازدید کرد. در این بازدید مهران خرم نیا معاون طرح و برنامه ریزی و توسعه و علیرضا اژدری مدیر عامل باشگاه فولاد خوزستان گزارش کاملی از روند ساخت این ورزشگاه ارائه دادند. اژدری در این خصوص اظهار داشت: رعایت استانداردهای کنفدراسیون آسیا و فدراسیون جهانی فوتبال به همراه دارا بودن سالن تکنیک، استخر، زمین های تمرین اطراف، مسقف بودن ورزشگاه از جمله خصوصیات منحصر به فرد ورزشگاه فولاد خوزستان است. با توجه به پیشرفت‌های این پروژه، زمان افتتاح ورزشگاه دوازدهم فروردین سال آتی همزمان با روز جمهوری اسلامی ایران پیش بینی شده است.

شریعتی در ادامه از قسمت‌های مختلف پروژه ورزشگاه شامل: رختکن، استخر، سالن تکنیک دیدن نمود. همچنین در میان ورزشکاران فوتبالیست تیم امید فولاد حاضر شد و در فضای صمیمی با آنها به گفتگو پرداخت.

وی از فوتبالیست‌های تیم فولاد خوزستان خواست تا با همت و تلاش مضاعف و قرار گرفتن در رده‌های نخست فوتبال کشور بار دیگر فوتبال خوزستان را به عنوان نگین ورزش کشور معرفی کنند.


این گزارش حاکیست استاندار خوزستان سپس با حضور در منطقه «درب شماره ۴ و راه بند قطار» علاوه بر بازدید از اتوبان جنب پارک جنگلی که از سوی شرکت فولاد خوزستان احداث شده، از پروژه ساخت پل روگذر که بناست با مشارکت شرکت فولاد خوزستان و شهردای اهواز ساخته شود. اطلاعاتی کسب نمود.

این گزارش همچنان حاکی است، آخرین مرحله بازدید استاندار و هیئت همراه با حضورنمایندگان سازمان راه و شهرسازی استان خوزستان از بیمارستان نیمه تمام فولاد صورت گرفت که پس از مذاکرات به عمل آمده میان طرفین، تفاهم نامه واگذاری بیمارستان نیمه تمام شرکت فولاد خوزستان به وزارت بهداشت جهت ایجاد بیمارستان فوق تخصصی تنفسی با امضاء استاندار خوزستان و مدیرعامل شرکت فولاد منعقد گردید.در پایان این دیدار جلسه‌ای با حضور استاندار، مدیر عامل شرکت فولاد خوزستان، نمایندگان سازمان راه و شهرسازی، شهردار اهواز و دیگر مدیران استان در مهمانسرای نور برگزار شد که بر این اساس مقرر شد پروژه‌های نیمه تمام فولاد خوزستان که با مشارکت ارگان‌های دیگر استانی بنا به دلایلی متوقف گردیده بود، با نظارت استانداری و هماهنگی بیشتر شکل اجرایی به خود بگیرند.

در انتهای بازدید، استاندار از پروژه های زیست محیطی شرکت فولاد خوزستان بازدید به عمل آورد.

تاریخ: ۱۳۹۵/۰۷/۱۲
منبع : روابط عمومی شرکت فولاد خوزستان


 نشانی : اهواز - کیلومتر 10 جاده بندر امام 
کدپستی: 13111-61788
پست الکترونیک: Info@ksc.ir 
مرکز اطلاعات تلفن شرکت : http://118.ksc.ir
ادامه

کانال رسمی تلگرام شرکت فولاد خوزستان  
کانال رسمی تلگرام شرکت فولاد خوزستان
@ksc_ir
 
captcha  
شرکت فولاد خوزستان
1393 © تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به شرکت فولاد خوزستان می باشد