صفحه نخست > اخبار و اطلاع رسانی > دیدار صمیمانه استاندار از شرکت فولاد خوزستان
دیدار صمیمانه استاندار از شرکت فولاد خوزستان دیدار صمیمانه استاندار از شرکت فولاد خوزستان (تعداد بازدید : 1478)
غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان به اتفاق جمعی از مدیران  و مسئولین استانی  از شرکت فولاد خوزستان بازدید کردند.
در ابتدای این دیدار که با استقبال محمد رضا مدرس خیابانی مدیر عامل شرکت فولاد خوزستان، محمد نیکوکار معاون بهره برداری، مهران خرم نیا معاون برنامه ریزی و توسعه،علی اصغر مشهدی زاده معاون مالی و اقتصادی،سیدکمال مدیحی معاون خرید،عباس بابازاده معاون منابع انسانی و امور اجتماعی و جمعی از مدیران ارشد همراه بود، مدیر عامل فولاد خوزستان ضمن تشکر از حضور استاندار در مجموعه شرکت فولاد خوزستان تاکید کرد: بازدید استاندار از شرکت فولاد خوزستان نشان  از پی بردن مسولین استان به اهمیت بنگاههای اقتصادی  از یک سو و تبعیت از فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی برشکل گیری اقتصاد مقاومتی در بنگاههای اقتصادی دارد.
در ادامه مهران عباس زاده مدیر استراتژی و تعالی سازمانی گزارش جامعی  از روند رو به رشد شرکت فولاد خوزستان و برخی از مشکلات پیشرو  را ارائه داد.
 پس از آن دکتر غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان ضمن تبریک هفته دفاع مقدس ادامه داد:اعتقاد داریم در شرایط کنونی می بایست نگاه ویژه ای به تولید کنندگان و بنگاههای  اقتصادی داشته باشیم، و باید شرایطی فراهم کنیم که تمام تمرکز آنان به تولید باشد. من به عنوان استاندار  سعی می کنم در حد توان مشکلات آنها را مرتفع نمایم.
وی در ادامه ضمن بیان این مطلب که دولت ها باید به سمتی بروند که تصدی گری را به بخش خصوصی واگذار کنند، افزود: دولت باید وظیفه حاکمیتی و سیاست گذاری را انجام دهد و با اصلاح قانون و مقررات ، بخش خصوصی  را برای ورود به بازار سرمایه تشویق کند. ورود شرکت های فعال به بازار بورس، می تواند  محک مناسبی برای بقاء و ادامه فعالیت بخش خصوصی باشد چرا که اعتقاد داریم بازار بورس یکی از شفاف ترین بازار هاست.
وی در پایان از فعالیت های گسترده شرکت فولاد خوزستان  به ویژه در بعد مسولیت های اجتماعی تقدیر کرد.  
در پایان استاندار و هیات همراه به اتفاق مدیر عامل و جمعی از مدیران از سایت فولاد سازی بازدید به عمل اوردند.


تاریخ: ۱۳۹۵/۰۷/۰۷
منبع : روابط عمومی شرکت فولاد خوزستان


 نشانی : اهواز - کیلومتر 10 جاده بندر امام 
کدپستی: 13111-61788
پست الکترونیک: Info@ksc.ir 
مرکز اطلاعات تلفن شرکت : http://118.ksc.ir
ادامه

کانال رسمی تلگرام شرکت فولاد خوزستان  
کانال رسمی تلگرام شرکت فولاد خوزستان
@ksc_ir
 
captcha  
شرکت فولاد خوزستان
1393 © تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به شرکت فولاد خوزستان می باشد