صفحه نخست > اخبار و اطلاع رسانی > صادرات فولاد خوزستان به جنوب شرق آسیا آغاز می شود
صادرات فولاد خوزستان به جنوب شرق آسیا آغاز می شود صادرات فولاد خوزستان به جنوب شرق آسیا آغاز می شود (تعداد بازدید : 1430)
به گزارش فولاد خوزستان به نقل از معدن 24،  بهمن تجلی زاده معاون فروش و بازاریابی فولاد خوزستان در حاشیه کنفرانس متال اکسپرت در گفت و گو با معدن 24 گفت: با توجه به اینکه قیمت بیلت اکراین تا پایان ماه جاری به 345 دلار خواهد رسید انتظار می رود فولاد خوزستان هم با این قیمت محصولات خود را به صورت فوب بندر امام عرضه کند.
وی افزود:کنفرانس متال اکسپرت دبی باعث شد تا ظرفیتهای صنعت فولاد ایران به جهانیان معرفی شود و در دوران کنفرانس تقاضا های زیادی از سوی خارجی ها برای خرید محصولات فولاد خوزستان پیشنهاد شد که این موضوع سبب افزایش دامنه مشتریان فولاد خوزستان می شود.


تجلی زاده افزود:با توجه به مشتری مداری و تحویل به موقع کالا از سوی فولاد خوزستان هم اکنون محصولات این شرکت به 5 قاره صادر می شود و برزیل،کشورهای آسیایی و کشور های حاشیه خلیج فارس مشتریان فولاد خوزستان هستند و این شرکت حتی در شرایط تحریم به صادرات خود ادامه داد.
وی خاطر نشان کرد: تولید فولا در فولاد خوزستان امسال به 3.6 میلیون تن خواهد رسید که پیشبینی می شود از این مقدار 1.5 میلیون تن صادر شود و طی 8 ماه گذشته میلادی  صادرات فولاد در شرکت 1.1 میلیون تن بوده است و با استقبال خوبی برای صادرات محصولات فولاد خوزستان روبرو شدیم.
معاون شرکت فولاد خوزستان اظهار داشت:مشتریان جدیدی برای خرید محصولات فولاد خوزستان از کشورهای تایوان،تایلند،اندونزی شناسایی شده که به زودی صادرات بلوم و بیلت به  جنوب شرق اسیا آغاز خواهد شد.
وی گفت:قیمت محصولات فولاد خوزستان با اکراین و روسیه که بزرگترین تولید کنندگان بلوم و بیلت در جهان هستند در منطقه خاورمیانه رقابت می کند واین در تاریخ صادرات فولاد ایران بی سابقه بوده است.

تاریخ: ۱۳۹۵/۰۶/۱۷
منبع : روابط عمومی شرکت فولاد خوزستان


 نشانی : اهواز - کیلومتر 10 جاده بندر امام 
کدپستی: 13111-61788
پست الکترونیک: Info@ksc.ir 
مرکز اطلاعات تلفن شرکت : http://118.ksc.ir
ادامه

کانال رسمی تلگرام شرکت فولاد خوزستان  
کانال رسمی تلگرام شرکت فولاد خوزستان
@ksc_ir
 
captcha  
شرکت فولاد خوزستان
1393 © تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به شرکت فولاد خوزستان می باشد