صفحه نخست > اخبار و اطلاع رسانی

[آر اس اس] [آرشیو]
رئیس ایمنی شرکت هدف سال 96 را اعلام کرد: فولاد خوزستان می تواند الگوی ایمنی صنعتی در کشور باشد
۱۳۹۵/۱۲/۲۶
برای نخستین بار در تاریخ تولید شرکت، دو ماه پایانی سال را بدون حادثه شدید سپری کردیم و امیدواریم همین روند در ماه‌ها و سال آتی ادامه یابد و بتوانیم شرکت فولاد خوزستان را به الگوی ایمنی کشور تبدیل کنیم. به میمنت این رویداد و به دستور مدیریت محترم شرکت، نمرات منفی کارکنان در بهمن ماه بخشیده شده است.
تاریخ: (تعداد بازدید : 378)

مدیرعامل در همایش پایان سال: شکستن رکوردهای تاریخی تولید و صادرات در فولاد خوزستان دستاورد همدلی و همراهی تمامی کارکنان در سال 95 بود
۱۳۹۵/۱۲/۲۲
شکستن رکوردهای تاریخی تولید و صادرات در شرکت فولاد خوزستان دستاورد همدلی و همراهی تمامی کارکنان در سال 95 بود و باعث شد فولاد خوزستان در بالاترین سطح تعالی کشور جای گیرد. محمدرضا مدرس خیابانی مدیرعامل فولاد خوزستان این مطلب را در همایش پایان سال مدیران شرکت عنوان کرد. به گزارش خبرنگار رویداد، همایش یاد شده روز چهارشنبه 18 اسفند ماه با عنوان تبیین اهداف و برنامه‌های عملیاتی سال 1396 در محل تالار طوبای فرهنگسرای فولاد برگزار ش
تاریخ: (تعداد بازدید : 335)

برای پنجمین سال متوالی و در شانزدهمین آیین ملی حمایت از مصرف کننده:شرکت فولاد خوزستان تندیس طلایی رعایت حقوق مصرف کنندگان را دریافت کرد
۱۳۹۵/۱۲/۱۸
شرکت فولاد خوزستان با دریافت تندیس طلایی رعایت حقوق مصرف‌ کننده برای پنجمین سال متوالی در ردۀ پیشتازان توجه به مشتری قرار گرفت. به گزارش خبرنگار روابط عمومی، محمدرضا مدرس خیابانی مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان روز دوشنبه نهم اسفندماه در شانزدهمین آیین روز ملی حمایت از مصرف کنندگان در تهران، تندیس طلایی سازمان حمایت را به نمایندگی از تمامی کارکنان تلاشگر این شرکت دریافت نمود.
تاریخ: (تعداد بازدید : 195)

موفقیت شرکت فولاد خوزستان در تمدید گواهینامه نظام مدیریت  انرژی بر اساس ISO 50001: 2011
۱۳۹۵/۱۲/۱۵
شرکت فولاد خوزستان به منظور بهبود مستمر نظام مدیریت انرژی و تحقق اهداف مرتبط با این نظام، دهم و یازدهم اسفند ماه سال جاری از سوی ممیز شرکت شخص ثالث TÜV Nord در قالب 2 نفر روز، مورد ممیزی قرارگرفت و بدون ثبت هیچ گونه عدم انطباق، موفق به" اثبات انطباق فرآیندها و فعالیت ها بر اساس نیازمندی های استاندارد مرجع کسب گواهی" گردید.
تاریخ: (تعداد بازدید : 193)

با دریافت تندیس سیمین در سطح ملی برای پنجمین سال متوالی؛ شرکت فولاد خوزستان در بالاترین سطح تعالی سازمانی قرار گرفت
۱۳۹۵/۱۲/۱۵
شرکت فولاد خوزستان تندیس سیمین جایزه ملی تعالی سازمانی را برای پنجمین سال متوالی دریافت کرد و در بالاترین جایگاه تعالی سازمانی کشور قرار گرفت.
تاریخ: (تعداد بازدید : 195)

یازدهمین یادواره شهدا  و گردهمایی بسیجیان شرکت فولاد خوزستان
۱۳۹۵/۰۹/۰۶
‎یازدهمین یادواره شهدا و گردهمائی بسیجیان شرکت فولاد خوزستان باحضور جمعیتی بالغ بر ششصد تن از کارکنان و خانواده های شهدای گرانقدر فولاد، امروز ششم آذرماه در تالار وحدت(شهیدامتی) برگزار شد.
تاریخ: (تعداد بازدید : 860)

یک روز همسفر سرباره اینجا ایستگاه آخر نیست
۱۳۹۵/۰۸/۲۹
وقتی صحبت از تولید مستمر می‌شود، نگاه‌ها همه بسوی واحد‌هایی معطوف می‌گردد که محصول نهایی حاصل کار آنهاست. غافل از اینکه در این بین، قسمت‌های زیادی در بخش‌های پشتیبانی هستند که تلاش بی وقفه‌شان باعث می‌شود تا فرآیند تولید، لحظه‌ای متوقف نشود.
تاریخ: (تعداد بازدید : 1254)

بازنشستگي پدر اشتغال پسر
۱۳۹۵/۰۸/۰۳
شرکت فولاد خوزستان در نظر دارد، برای تامین قسمتی از پست‌های خالی در مقطع تحصیلی دیپلم در رشته‌های برق، مکانیک، مواد، ریاضی فیزیک و تجربی از طریق برگزاری آزمون‌های شایستگی، آموزش، کارورزی و ارزیابی در محل کار نیرو بکارگیری کند.
تاریخ: (تعداد بازدید : 3809)


 نشانی : اهواز - کیلومتر 10 جاده بندر امام 
کدپستی: 13111-61788
پست الکترونیک: Info@ksc.ir 
مرکز اطلاعات تلفن شرکت : http://118.ksc.ir
ادامه

کانال رسمی تلگرام شرکت فولاد خوزستان  
کانال رسمی تلگرام شرکت فولاد خوزستان
@ksc_ir
 
captcha  
شرکت فولاد خوزستان
1393 © تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به شرکت فولاد خوزستان می باشد